Doğadan Sofralara, Başaran Zeytinleri

BAŞARANDoğadan Sofralara


Firmamız Hüseyin BAŞARAN tarafından 1984 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Gemlik zeytin ve zeytinyağını en kaliteli haliyle siz değerli müşterilerimize sunmayı prensip edinmiştir. Kurulduğu günden itibaren sürekli daha kaliteli üretim yapmayı hedefleyen firmamız tüketici menfaatleri ve halk sağlığının korunmasını ilke edinmiştir.

1996 yılından itibaren şu anki yerinde faaliyetlerine devam etmekte olan firmamız, yılların deneyiminden aldığı kuvvetle daha kaliteli ve zengin çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Bu ilke doğrultusunda üretim, işleme, depolama ve pazarlama aşamasında gereken özeni göstermektedir. Kalitenin ancak kendini geliştirerek sağlanacağı düşüncesiyle hareket eden firmamızda; kalite anlayışı en alt çalışandan en üst yöneticiye kadar prensip haline getirilmiştir.

Vizyonumuz; Gemlik yöresinin en seçkin zeytinlerinden, dalından sofranıza doğal bir lezzet sunan şirket olmak.

Misyonumuz; zeytin ve zeytinyağı konusunda tüketicilerin beklentilerini modern teknoloji ile karşılamak ve sağlık konusunda taviz vermeksizin kalite/fiyat dengesini gözeterek müşterilerimize ürün sunmaktır.

WhatsappWhatsapp
Destek Hattı